Hava Durumu    

Olbia Hotel

Antalyada Olbia Hotel, tanrının güneş, doğa ve denize en cömert davrandığı noktada sizleri bir rüya yaşamaya davet eder. Uzun yılların bilgi ve tecrübe birikimi ile çağdaş yenilikleri bir araya getiren tesisimiz, kalifiye personeli ile ömür boyu unutulmayacak bir tatil sunar. 24 saat oda servisi, klima, mini bar, telefon, ücretsiz internet bağlantısı olan 72 odamızla mutlu yaşamınıza renk katacaktır.

Bölgenin en temiz Plajı olan Konyaaltı plajında yer alır. Şehir merkezine 2 km, 5M Migros AVM 1 km, Özdilek AVM , Eratsa AVM, Bauhaus Electraworld alışveriş Merkezlerine 5 km. Antalya Akvaryum 1 km, Antalya Minicity 500 Metre, Yeni Yapılan Antalya stadyum 2 Km, Antalya Tenis Kulubü 2 Km, Antalya havalimanına 20 km ve Anfaş expo center fuar alanı 22 km , Antalya Otobüs Terminaline 5 km mesafededir. Cafe, bar, oda kahvaltısı, açık büfe ve dünya standartlarındaki konseptimizle, uluslararası kalite de bir tatil imkanı sunar.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz geleneksel konukseverliğimizi koruyarak, organizasyon, yeme-içme, eğlence, sağlık ve güzellik alanlarında misafirlerine en üst düzeyde hizmet sunmaktır. Amacımız otelciliği, yaşam merkezi anlayışı ile insanları mutlu etmek üzerine sürekli geliştirerek tasarlayan, turizmi yaşayan ve yaşatan bir kurum olmaktır. Otelimizin misyonu kısaca ayrılmak istemeyeceğiniz mutlu bir yaşam merkezi yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyetlerinde kusursuz hizmet anlayışı ile öncü olmak, yenilikçi ve öğrenen bir organizasyon yapısı ile alanında ilkleri gerçekleştirmektir.