Hava Durumu    

Olbia Hotel

Olbia Residence Antalyanın Dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde 2010 yılında hizmete açıldı. Farklı bir konseptle, Olbia Residence Hotel 21 Apart Daire 80 Yatak kapasiteli olup, Resepsiyon, Restaurant, Bar, Ücretsiz Otopark, Bahçe, Tv Odası, Wifi mevcuttur. Oda kahvaltı, açık büfe, dünya standartlarında konseptimizle ve uluslararası kalitesiyle sunulmakta olup sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bölgenin en temiz Plajı olan Konyaaltı plajında yer alır. Şehir merkezine 2 km, 5M Migros AVM 1 km, Özdilek AVM , Eratsa AVM, Bauhaus Electraworld alışveriş Merkezlerine 5 km. Antalya Akvaryum 1 km, Antalya Minicity 500 Metre, Yeni Yapılan Antalya stadyum 2 Km, Antalya Tenis Kulubü 2 Km, Antalya havalimanına 20 km ve Anfaş expo center fuar alanı 22 km , Antalya Otobüs Terminaline 5 km mesafededir. Cafe, bar, oda kahvaltısı, açık büfe ve dünya standartlarındaki konseptimizle, uluslararası kalite de bir tatil imkanı sunar.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz geleneksel konukseverliğimizi koruyarak, organizasyon, yeme-içme, eğlence, sağlık ve güzellik alanlarında misafirlerine en üst düzeyde hizmet sunmaktır. Amacımız otelciliği, yaşam merkezi anlayışı ile insanları mutlu etmek üzerine sürekli geliştirerek tasarlayan, turizmi yaşayan ve yaşatan bir kurum olmaktır. Otelimizin misyonu kısaca ayrılmak istemeyeceğiniz mutlu bir yaşam merkezi yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyetlerinde kusursuz hizmet anlayışı ile öncü olmak, yenilikçi ve öğrenen bir organizasyon yapısı ile alanında ilkleri gerçekleştirmektir.